Kazdağlı Gülsüm Ana

About us

Oksijen Deposunda Kazdağ'ının En Güzel Yerinde Bir Mola

KAZ DAĞLI GÜLSÜM ANANIN YERİ.. EDREMİT KÖRFEZİNİ ÇOK FARKLI BİR MANZARADAN İZLEMENİZİ SAĞLAR... RAKIM FARKINDAN DOLAYI HAVA NEMSİZ VE HER DAİM 8-10 DERECE DAHA SERİNDİR KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSEDEBİLECEĞİNİZ BİR ORTAM SİZİ BEKLİYOR. 

Gülsüm Ana, yaşam savaşını ellerinin ve yüreğinin gücüyle kazanan cefakâr ve cabbar bir kadın. Hanlar Bölgesindeki oksijen ve temiz suyun gücüyle çalışmaya olan inancını dağa taşa güzelim ormanlara yansıtmış. Gururla dolanıyor oluşturduğu cennetinde, bize de mutfağını ocak başını gösteriyor, kış günlerinde sıcacık bir köşe olduğu anlaşılan şömine başını, kitaplığını, kuruttuğu yerli tohumlarını gösteriyor.

Gülsüm Ana Edremit Balıkesir Çamcı köylü 61 yaşında çok zorluklar ile 12 yıl öncesinde elinde bir sepet ile yola çıkmış, Gözleme yaparak ile 12 yıl önce hizmete başlamıştır. Bugün ise içerisinde şöminesinin olduğu tamamen ahşap dağ evi görünümlü işletmesinde, güleryüz, huzur ve lezzet arayanların önemli durağı haline gelmiştir. Gülsüm Ana'nın yeri ortalama 2 dönüm yer kaplamaktadır. İşletmemiz tamamen doğal ve köy kahvaltısının, gözlemenin, kuru fasulye, pilav, saç Kavurma ve göveçte oğlaktaki farklı ve muhteşem lezzeti arayanların adresidir.

  • Tweets

Please add WIDGET ID!! (Reconfigure the HG Live Social Module's settings.)